Zavolejte nám
+420 607 205 126

Půjčovna

Chystáte se na cesty? Vyberte si z naší půjčovny

Sněhové řetězy

Půjčovna sněhových řetězů

Chystáte se vyrazit na víkend do hor a podle předpovědi počasí má sněžit? Pak se Vám budou zajisté hodit sněhové řetězy. Co ovšem pokud řetězy na auto nemáte, nebo se Vám nechce si je kupovat, jenom kvůli jednomu víkendu? Zapůjčte si sněhové řetězy v naší Půjčovně Duch!

Kdy použít řetězy na auto?

Sněhové řetězy jsou tím nejlepším pomocníkem na zasněžené silnice. Díky nim nebude povrch tolik klouzat a jízda po zamrzlém terénu je tak bezpečnější. Hodí se proto vždycky tam, kde hrozí nebezpečí skluzu na zamrzlém nebo zasněženém povrchu. Na mnoha místech je jejich použití v zimě přímo vyžadováno, nejsou-li pneumatiky vozu vybaveny protiskluzovými hroty. Na tuto povinnost upozorňuje dopravní značka.

Rychloupínací sněhové řetězy

A právě při setkání s touto značkou nejvíce oceníte naše zapůjčené sněhové řetězy. Jejich nasazení je rychlé a snadné, ačkoliv je vždy dobré si před skutečnou jízdou toto upínání několikrát zkusit, abyste se nemuseli v zimě a ve sněhu trápit tím, jak řetězy na auto upnout.

Sněhové řetězy více velikostí

Řetěz musí na kolo pro svou funkčnost správně sedět. Při zapůjčení je tak důležité vědět, jaké řetězy budete potřebovat. Při objednání proto nezapomeňte uvést, jakou velikost kol máte, což je označení, které najdete na povrchu pneumatiky. Stejně tak nezapomeňte uvést, do jaké váhové kategorie Váš vůz patří. Mezi ty nejčastější patří:

  • Sněhové řetězy na 205/55 r16
  • Sněhové řetězy na 195/65 r15
  • Sněhové řetězy na 205/60 r15
  • Sněhové řetězy na 225/45 r17

Tímto ovšem náš sortiment nekončí. Určitě budeme mít řetězy přesně na Váš vůz.

Půjčovna sněhových řetězů v Praze

Naši půjčovnu sněhových řetězů najdete v Praze 10. Jsme Půjčovna Duch a kromě sněhových řetězů Vám také na Vaši cestu můžeme zapůjčit střešní box, nosiče lyží, přívěsný vozík a další výbavu, která se Vám bude hodit na Vaše sněhové dobrodružství.

Máte zájem vypůjčit si naše zboží? Neváhejte nás kontaktovat

Kontaktujte nás

Odpovědná osoba
Dušan Chladil
Adresa
Pod strašnickou vinicí 2089/31 Praha 10
E-mailová adresa
pujcovna-duch@seznam.cz
IČO
87653966
Facebook
PujcovnaDUCH

Napište nám

© 2024 Pujcovna-duch.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
chevron-right