PŮJČIT STŘEŠNÍ NOSIČE 

(Nosiče Thule a HAKR)
 

STŘEŠNÍ NOSIČE

AKTUALITY

Bude zima bude mráz

Zima se hlásí o slovo a tak můžeme vyrazit na hory. Sníh už tam je a na běžkách už by to šlo.......¨Půjčovna DUCH je připravena.

Léto nekončí

Vypadá to že léto ještě nekončí a tak můžete směle vyrazit na výlet a vzít si sebou kola na nosičích z půjčovny Duch.

Vašim bicyklům se bude líbit, když budou pěkně v závětří za autem na nosiči na tažné zařízení od Thule anebo pro akčnější bicykly máme nosiče kol na střechu vozidla kde je krásný výdled na cestu.

Nemusíte mít ani střešní nosiče na autě, protože ty vám půjčíme taky a samozřejmě i namonteme zdarma na auto.

Přesvěčte se sami

Chystáte se na cesty? Stačí zavolat, určitě se domluvíme

Půjčujeme nosiče skoro na každé auto - ŽÁDNÁ MINIMÁLNÍ CENA PŮJČOVNÉHO

Nabídka naší půjčovny je bohatá. Stačí si jen vybrat správnou velikost boxu nebo vybrat nějaký slušivý střešní nosič na vaše auto a můžete vyrazit na cesty. Přesvěčte se sami. Na této stránce se dovíte vše potřebné k tomu, abyste si mohli zapůjčit příslušenství přesně podle vašich představ nebo vašich požadavků. Střešní boxy, nosiče kol na kouli, nosiče kol na střecjhu, střešní nosiče skoro na každý vůz, nosiče na lyže, sněhové řetězy. přívěsný vozík. To všechno si můžete půjčit v naší půjčovně. A nejen to, jsme schopni na objednávku vám toto příslušenství i prodat. Nebo si příslušenství nejprve vyzkoušíte tak, že si je půjčíte a když se rozhodnete zboží koupit pak vám půjčovné nebue účtováno. Vyzkoušíte tudíž zdarma. Své služby se snažíme neustále vylepšovat a zkvalitňovat. Vždy se snažíme mít nabídku příslušenství které odpovídá normám a které je schváleno pro provoz na našich i evropských komunikacích a které vyhovuje požadavkům zákonů nejen v České republice, ale i jinde v evropě. Stačí zavolat a jistě se domluvíme.

 

 

 

 

Firmy v Praze
  

 kontaktní osoba Dušan Chladil

Otevírací doba:

Lichý týden PO-PÁ 16-19 

Sudý týden PO-PÁ 9-12

SO-NE zavřeno

JAKÝ JE DNES TÝDEN? KLIKNI ZDE