Chystáte se na cesty? Stačí zavolat, určitě se domluvíme

Půjčujeme nosiče skoro na každé auto - ŽÁDNÁ MINIMÁLNÍ CENA PŮJČOVNÉHO

Nabídka naší půjčovny je bohatá. Stačí si jen vybrat správnou velikost boxu nebo vybrat nějaký slušivý střešní nosič na vaše auto a můžete vyrazit na cesty. Přesvěčte se sami. Na této stránce se dovíte vše potřebné k tomu, abyste si mohli zapůjčit příslušenství přesně podle vašich představ nebo vašich požadavků. Střešní boxy, nosiče kol na kouli, nosiče kol na střecjhu, střešní nosiče skoro na každý vůz, nosiče na lyže, sněhové řetězy. přívěsný vozík. To všechno si můžete půjčit v naší půjčovně. A nejen to, jsme schopni na objednávku vám toto příslušenství i prodat. Nebo si příslušenství nejprve vyzkoušíte tak, že si je půjčíte a když se rozhodnete zboží koupit pak vám půjčovné nebue účtováno. Vyzkoušíte tudíž zdarma. Své služby se snažíme neustále vylepšovat a zkvalitňovat. Vždy se snažíme mít nabídku příslušenství které odpovídá normám a které je schváleno pro provoz na našich i evropských komunikacích a které vyhovuje požadavkům zákonů nejen v České republice, ale i jinde v evropě. Stačí zavolat a jistě se domluvíme.

 

 

 

 

PŮJČIT STŘEŠNÍ NOSIČE 

(Nosiče Thule a HAKR)
 

STŘEŠNÍ NOSIČE

AKTUALITY

sezona 2017

Vážení přátelé milí zákazníci.

Děkuji vám všem za přízen v minulém roce a přeju hodně štěstí v nastávajícím roce plném očekávání.

Půjčovna střešních nosičů je tu stále pro vás - zákazníky a její majitel tedy já se bude i vtomto období snažit splnit vaše požadavky.

 

Co nás čeká? Chystám se obnovit věci k zapůjčení a nabídnout větší ýběr boxů k přepravě vašich lxží či zavazadel.

Střešní nosiče nabízené v mojí půjčovně nabízejí více než 500 variant. Dovedu tak uspokojit téměř každého řidiče osobních nebo i užitkových vozidel

Zimní sezona je v plném proudu a teď aktuálně nabízím i zapůjčení sněhových řetězů za velmi přijatelné ceny.

Neváhejte se proto obrátit se svými dotazy na telefoní číslo 607205126

 Rád vám poradím a společně najdeme vhodné řešení pro Vás

Volné boxy

 Na začátek ledna jsou ještě volné boxy proto neváhejte a volejte- zima je už dávno tady tak hurá na lyže!!!

Ještě je stále na výběr. Boxy větší menší - střešní nosiče téměř na každý automobil.

NEBOJTE SE a zeptejte se. Společně najdeme vhodné řešení

Vánoce 2016

Během Vánoc někteří šťastlivci na Vánoční svátky odjíždí si zalyžovat nebo jet si odpočinout na hory nebo k moři. Oblíbené destinace v letošním roce jsou Švýcarsko a klasika RakouskéAlpy. Proto  neváhejte a objednávejte další úložný prostor který se dá připojit k vašemu automobilu za pár korun. Ozvěte se poradímjistěnajdemmee Vám. Střešní nosiče jdou připevnit téměř na jakýkoliv automobil.Společně jistě najdeme vhodné řešení. Historie Půjčovny napovídá, že zkušenosti máme a dovedeme si pordit již od roku 2011.

Firmy v Praze
  

 kontaktní osoba Dušan Chladil

Otevírací doba:

Lichý týden PO-PÁ 16-19 

Sudý týden PO-PÁ 9-12

SO-NE zavřeno

JAKÝ JE DNES TÝDEN? KLIKNI ZDE