Chystáte se na cesty? Stačí zavolat, určitě se domluvíme

Půjčujeme nosiče skoro na každé auto - ŽÁDNÁ MINIMÁLNÍ CENA PŮJČOVNÉHO

Nabídka naší půjčovny je bohatá. Stačí si jen vybrat správnou velikost boxu nebo vybrat nějaký slušivý střešní nosič na vaše auto a můžete vyrazit na cesty. Přesvěčte se sami. Na této stránce se dovíte vše potřebné k tomu, abyste si mohli zapůjčit příslušenství přesně podle vašich představ nebo vašich požadavků. Střešní boxy, nosiče kol na kouli, nosiče kol na střecjhu, střešní nosiče skoro na každý vůz, nosiče na lyže, sněhové řetězy. přívěsný vozík. To všechno si můžete půjčit v naší půjčovně. A nejen to, jsme schopni na objednávku vám toto příslušenství i prodat. Nebo si příslušenství nejprve vyzkoušíte tak, že si je půjčíte a když se rozhodnete zboží koupit pak vám půjčovné nebue účtováno. Vyzkoušíte tudíž zdarma. Své služby se snažíme neustále vylepšovat a zkvalitňovat. Vždy se snažíme mít nabídku příslušenství které odpovídá normám a které je schváleno pro provoz na našich i evropských komunikacích a které vyhovuje požadavkům zákonů nejen v České republice, ale i jinde v evropě. Stačí zavolat a jistě se domluvíme.

 

 

 

 

PŮJČIT STŘEŠNÍ NOSIČE 

(Nosiče Thule a HAKR)
 

STŘEŠNÍ NOSIČE

AKTUALITY

Prosinec

Prosincové půjčování je v plném proudu. Potřebujete li střešní nosič, klidně rezervujte, pokud to bude včas tak se vynasnažíme abyste byli spokojeni. Chcete li půjčit box pak ty největší jsou na období vánoc zamluveny, ale těch menších tu taky pár máme :-)

Přijímáme i objednávky na LEDEN nebo na jarní prázdniny

Půjčovna DUCH se zase dostává do obrátek.

Vážení zákazníci, moc si vážím vaší přízně a děkuji už jen za to, že jste navštívili webové stránky stránky naší půjčovny.

Zimní sezona začíná a hlásí se noví zákazníci. Neotálejte prosím s rezervací vašeho termínu, den před zapůjčením může být už pozdě.

Zvláště v době předvánoční je lépe být připraven. Například boxy jsou již částečnš zamluveny a během Vánoc jsou ty největší již zamluveny.

Přeji proto každému zákazníkovi, aby se nemusel nikam honit a nic shánět na poslední chvíli.

           Dušan Chladil Půjčovna DUCH

Boxy

Ty největší boxy v naší nabídce jsou na období vánoc již zamluvené. neotálejte proto a rezervujte si svůj termín. Předejdete pak shánění na poslední chvíli.

Firmy v Praze
  

 kontaktní osoba Dušan Chladil

Otevírací doba:

Lichý týden PO-PÁ 16-19 

Sudý týden PO-PÁ 9-12

SO-NE zavřeno

JAKÝ JE DNES TÝDEN? KLIKNI ZDE