PŮJČIT STŘEŠNÍ NOSIČE 

(Nosiče Thule a HAKR)
 

STŘEŠNÍ NOSIČE

AKTUALITY

Nosiče kol na tažné zařízení jsou prostě HIT!

Nosiče kol na tažné zařízení jsou prostě oblíbené a stále zamluvené. A není divu - takový nosič má samá pozitiva.

Nakládání kol je pohodlné, nemusíte jej zvedat vysoko, takže to zvládne v pohodě i něžné pohlaví

Takový nosič lze odklopit, takže se pohodlně dostanete do kufru automobilu a to funguje i když jsou v nosiči upevněna kola.

Na převážené bicikly řidič během jízdy vidí ve vnějších zrcátkách a auto má nižší spotřebu paliva než když je máme na střeše.

Jediné dvě podmínky jsou tyto - mít automobil vybaven tažným zařízením o dostatečném svislém zatížení

- požádat dopravní inspektorát o třetí REGISTRAČNÍ ZNAČKU

Další a další zákazníci chtějí převážet kola za autem

Půjčovna půjčuje "JAKO VZTEKLÁ" 
Zase se tady nosiče na kouli ani neohřály. Zrovna tento pátek odjel jeden do Liberce a dva na Moravu - doufam že si to to tam užijou a vrátí se včas. Měly by se připravit na další službu....

 

Chystáte se na cesty? Stačí zavolat, určitě se domluvíme

Půjčujeme nosiče skoro na každé auto - ŽÁDNÁ MINIMÁLNÍ CENA PŮJČOVNÉHO

Nabídka naší půjčovny je bohatá. Stačí si jen vybrat správnou velikost boxu nebo vybrat nějaký slušivý střešní nosič na vaše auto a můžete vyrazit na cesty. Přesvěčte se sami. Na této stránce se dovíte vše potřebné k tomu, abyste si mohli zapůjčit příslušenství přesně podle vašich představ nebo vašich požadavků. Střešní boxy, nosiče kol na kouli, nosiče kol na střecjhu, střešní nosiče skoro na každý vůz, nosiče na lyže, sněhové řetězy. přívěsný vozík. To všechno si můžete půjčit v naší půjčovně. A nejen to, jsme schopni na objednávku vám toto příslušenství i prodat. Nebo si příslušenství nejprve vyzkoušíte tak, že si je půjčíte a když se rozhodnete zboží koupit pak vám půjčovné nebue účtováno. Vyzkoušíte tudíž zdarma. Své služby se snažíme neustále vylepšovat a zkvalitňovat. Vždy se snažíme mít nabídku příslušenství které odpovídá normám a které je schváleno pro provoz na našich i evropských komunikacích a které vyhovuje požadavkům zákonů nejen v České republice, ale i jinde v evropě. Stačí zavolat a jistě se domluvíme.

 

 

 

 

Firmy v Praze
  

 kontaktní osoba Dušan Chladil

Otevírací doba:

Lichý týden PO-PÁ 16-19 

Sudý týden PO-PÁ 9-12

SO-NE zavřeno

JAKÝ JE DNES TÝDEN? KLIKNI ZDE