Zavolejte nám
+420 607 205 126

Půjčovna

Chystáte se na cesty? Vyberte si z naší půjčovny

Nosiče kol

Půjčovna nosičů kol

Chystáte se na cesty, ale nevejdou se Vám kola do kufru? Necestujete ovšem tak často, aby se Vám vyplatilo si koupit nosič na kola? Rádi Vám nějaký zapůjčíme v naší půjčovně Duch!

V naší nabídce najdete k zapůjčení mnoho druhů nosičů kol, ale i střešní boxy a jiné příslušenství, díky kterému se bude snáz balit na cesty. Veškeré zapůjčené příslušenství namontujeme a vysvětlíme, jak s nosičem zacházet. Co Vám může naše půjčovna nosičů kol nabídnout?

Střešní nosič kol

Střešní nosič je jednoduchý způsob, jak využít Vaše příčníky a nemuset se starat, jestli jsou viditelná Vaše zadní světla či SPZ. Patří tak mezi nejčastější způsob přepravy kol. Nepřekáží Vám u kufru, nestojí moc a kola se neušpiní od bláta tolik, jako kdyby byly za autem. Nosič kol na střechu je tak ideální způsob jak ušetřit místo i peníze, jelikož si půjčíte přesně tolik nosičů, kolik kol potřebujete přepravit.

Problémem ovšem poté může být se střešními nosiči kol manipulovat, jelikož střecha auta je (v závislosti na typu vozu a Vaší výšce) celkem vysoko, a kola na ní jsou poté ještě výše, což může ztížit montáž i skladování kol. Tato výška je také na obtíž při samotné jízdě či parkování vozu, jelikož kola na střeše nabourávají aerodynamiku vozu, což je projeví i na spotřebě, a ztěžují nebo úplně znemožňují vjezd do garáží a podzemních parkovišť.

Nosič kol na páté dveře

Chcete-li se tomuto vyhnout, poté je dobré použít některý z nosičů kol za auto. Nosiče kol na kouli patří mezi oblíbený způsob přepravy, ovšem není-li Váš vůz vybaven tažným zařízením, musíte se poohlédnout po jiném způsobu přepravy kol za autem. Tím je nosič kol na zadní dveře. Nosič se jednoduše nainstaluje na dveře od kufru a kola se na něj poté jednoduše umístí. 

Hlavní nevýhodou nosičů kol na zadní dveře je ztížený přístup do kufru auta po dobu přepravy. Zakrývá-li navíc nosič Vaši SPZ nebo zadní světla, je nutné zařídit doplňková zadní světla a držák na SPZ. Rádi Vám zapůjčíme veškeré příslušenství, které budete k našim nosičům kol potřebovat.

Je také důležité mít na paměti, že nosiče kol na páté dveře ovšem nelze použít na každý typ vozu. Proto je důležité si ověřit, že Váš vůz tuto možnost podporuje. Nevíte-li, jestli je tento způsob přepravy vhodný pro Vás vůz, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi poradíme.

Půjčovna nosičů kol v Praze

V naší půjčovně nosičů kol v Praze si můžete vybrat z nosičů kol na střechu či páté dveře od známé a léty prověřené značky Thule. Nabízíme též nosiče kol na tažné zařízení.  V ceně zapůjčení je také montáž nosiče kol na Vaše auto.

Nevíte, jaký nosič kol je tím nejlepším pro Vás? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme s výběrem toho nejlepšího nosiče pro Vaše potřeby a vůz.

Máte zájem vypůjčit si naše zboží? Neváhejte nás kontaktovat

Kontaktujte nás

Odpovědná osoba
Dušan Chladil
Adresa
Pod strašnickou vinicí 2089/31 Praha 10
E-mailová adresa
pujcovna-duch@seznam.cz
IČO
87653966
Facebook
PujcovnaDUCH

Napište nám

© 2024 Pujcovna-duch.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
chevron-right