Zavolejte nám
+420 607 205 126

Půjčovna

Chystáte se na cesty? Vyberte si z naší půjčovny

Přívěsný vozík

Půjčovna přívěsných vozíků

Potřebujete něco převézt, nebo se Vám nevejde veškerá výbava na dovolenou do kufru? Přívěsný vozík může být skvělým řešením, jak jednorázově zvětšit objem Vašeho vozu, ať už kvůli převážení materiálu, stěhování a jiným počinům, kdy Vám kapacita zavazadlového prostoru nestačí.

V naší půjčovně vozíků Vám zapůjčený vozík namontujeme a vysvětlíme Vám vše, co potřebujete vědět k jeho obsluze. Budete tak ihned připraveni vozík využít, aniž byste museli ztrácet čas s jeho montáží a zaučením.

Přívěsné vozíky za auto

Přívěsné vozíky za auto jsou neocenitelným pomocníkem kdykoliv, kdy potřebujete přepravit velké množství objektů. Ať už potřebujete převézt nábytek, materiál nebo třeba kufry, vozíky za auto Vám ulehčí práci s logistikou. Nebudete muset řešit, jestli se ta krabice vejde do kufru, nebo kam se usadí spolujezdec, pokud je Váš vůz naložen až po střechu. Alternativně také můžete naložit vůz až po střechu a navíc k němu využít i vozík za auto, čímž výrazně zvýšíte svou přepravní kapacitu.

Přívěsné vozíky Agados

Samozřejmě, že na jednorázovou akci nemá smysl si vozík za auto kupovat. V naší půjčovně Duch si můžete zapůjčit přívěsný vozík od značky Agados, který Vám usnadní převoz. Je vyroben z kvalitních materiálů a snadno se s ním manipuluje, proto je perfektní pro ty, kteří potřebují čas od času či jednorázově něco převézt.

Půjčovna přívěsných vozíků v Praze

Naši půjčovnu přívěsných vozíků najdete v Praze 10. Jsme Půjčovna Duch a kromě vozíků za auto Vám také na Vaši cestu můžeme zapůjčit střešní box, nosiče lyží, sněhové řetězy a další výbavu, která se Vám bude hodit, ať už převážíte cokoliv.

Máte zájem vypůjčit si naše zboží? Neváhejte nás kontaktovat

Kontaktujte nás

Odpovědná osoba
Dušan Chladil
Adresa
Pod strašnickou vinicí 2089/31 Praha 10
E-mailová adresa
pujcovna-duch@seznam.cz
IČO
87653966
Facebook
PujcovnaDUCH

Napište nám

© 2024 Pujcovna-duch.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
chevron-right