Zavolejte nám
+420 607 205 126

Půjčovna

Chystáte se na cesty? Vyberte si z naší půjčovny

Nosiče lyží

Půjčovna nosičů lyží

Chcete vyrazit na lyže, ale nechce se Vám sklápět sedačky v autě, abyste mohli lyže uložit v autě? Nosič lyží Vám snadno umožní přepravu lyží, snowboardů a běžek, aniž by Vám překážely v autě! Lyže snadno připevníte na střechu vozu a v autě tak zbyde místo na další zavazadla nebo pasažéry. 

V naší půjčovně nosičů na lyže Vám při zapůjčení nosiče na vůz připevníme a vysvětlíme Vám, jak lyže do nosiče připevnit. Také Vám rádi zapůjčíme příčníky, na které lze nosič lyží připevnit, pokud jimi Váš vůz není vybaven

Střešní nosič na lyže

Střešní nosič na lyže je alternativou k přepravě lyží ve střešním boxu. Nosič na lyže se jednoduše připevní k příčníkům, ať už pomocí šroubovacích třmenů nebo T-drážky. Lyže a snowboardy se do nich poté jen jednoduše uloží a zavřou přiklopením horní části. Špičky lyží by měly směřovat vždy dozadu.

Oproti střešnímu boxu je střešní nosič na lyže více vystaven povětrnostním podmínkám. Je ovšem levnější na zapůjčení. Chcete-li tak jen rychle vyrazit na lyže, může se jednat o lepší variantu.

Půjčovna nosičů na lyže v Praze

V naší půjčovně Duch si můžete Vám rádi zapůjčíme nosiče lyží na střechu. Nevíte, jestli se Vám více vyplatí střešní box nebo nosiče na lyže? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi poradíme.

Rádi Vám též zapůjčíme další příslušenství pro přepravu lyží, jako například střešní nosiče, na které nosič na lyže můžete připevnit.

Máte zájem vypůjčit si naše zboží? Neváhejte nás kontaktovat

Kontaktujte nás

Odpovědná osoba
Dušan Chladil
Adresa
Pod strašnickou vinicí 2089/31 Praha 10
E-mailová adresa
pujcovna-duch@seznam.cz
IČO
87653966
Facebook
PujcovnaDUCH

Napište nám

© 2024 Pujcovna-duch.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
chevron-right