Zavolejte nám
+420 607 205 126

Půjčovna

Chystáte se na cesty? Vyberte si z naší půjčovny

Střešní boxy

Půjčovna střešních boxů

Střešní boxy (také známé pod lidovým názvem rakev na auto, autobox či skibox) jsou nabízí rychlé a jednoduché zvýšení úložných prostor Vašeho vozu. Umožňují přepravu dalších zavazadel, která se do kufru nevešly, ale také věcí, které by jinak v kufru zabíraly příliš mnoho místa, jako například lyží, běžek, snowboardů a dětských kočárků.

V naší půjčovně střešních boxů Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší střešní box pro Vaše potřeby. Také Vám zajistíme montáž střešního boxu a vysvětlíme Vám, jak autobox používat. Pokud na vozu nemáte příčníky, na které jde rakev upevnit, rádi Vám je zapůjčíme.

Jaké parametry jsou důležité při výběru správného střešního boxu?

Při výběru vhodného střešního boxu pro Váš vůz je nutné přemýšlet nad několika důležitými parametry.

  • Rozměry střešního boxu jsou asi nejdůležitější při výběru. Pokud chcete přepravovat například lyže nebo jiné rozměrné náklady, je třeba vybrat box, do kterého se přepravovaný náklad vejde. Je také důležité přemýšlet nad tím, že vnitřní a vnější rozměry boxů se liší. S tím se pojí též objem boxu. Velký box může zároveň negativně ovlivnit aerodynamiku Vašeho vozu.
  • Hmotnost boxu je důležité zohlednit hlavně z toho důvodu, že spolu s hmotností nosníků se též promítá na maximální hmotnosti, jakou může mít přepravovaný náklad, která je omezená maximální nosností Vaší střechy. Tento údaj najdete v příručce vozidla nebo ve velkém technickém průkazu.
  • Způsob otevírání a zamykání je též důležitý údaj, ale spíše pro Vaše pohodlí, jelikož oboustranné otevírání Vám ulehčí přístup k nákladu. A dobré zamykání Vám zajistí, že Vám náklad nikdy nezcizí.

Půjčovna střešních boxů v Praze

V naší půjčovně Duch si můžete vybrat některý z boxů na střechu od známých a léty ověřených značek jako Thule, Hakr a Neumann. Nevíte, který střešní box je nejlepší pro Váš vůz? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi poradíme.

Rádi Vám též zapůjčíme další příslušenství pro přepravu předmětů a jízdních kol, jako třeba střešní nosiče, na které lze box připevnit.

Máte zájem vypůjčit si naše zboží? Neváhejte nás kontaktovat

Kontaktujte nás

Odpovědná osoba
Dušan Chladil
Adresa
Pod strašnickou vinicí 2089/31 Praha 10
E-mailová adresa
pujcovna-duch@seznam.cz
IČO
87653966
Facebook
PujcovnaDUCH

Napište nám

© 2024 Pujcovna-duch.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
chevron-right