Zavolejte nám
+420 607 205 126

Půjčovna

Chystáte se na cesty? Vyberte si z naší půjčovny

Nosiče kol na kouli

Půjčovna nosičů kol na kouli

Chystáte se na cesty, ale nevejdou se Vám kola do kufru? Máte za autem kouli, ale nevyplatí se Vám si kupovat nosič na kola na kouli, protože byste ho tolik nevyužili? Zapůjčte si nějaký z nosičů na tažné zařízení u nás v půjčovně Duch!

Naše půjčovna nosičů kol na kouli nabízí na výběr z několika nosičů, které Vám umožní snadnou přepravu 2 až 4 kol. Nosič Vám v ceně zapůjčení také namontujeme na Váš vůz a zaškolíme Vás, jak zařízení bezpečně používat.

Proč zrovna nosič kol na tažné zařízení?

Nosič kol na tažné zařízení je jedním ze tří nejčastějších typů nosičů kol. Oproti jiným druhů nosičů je finančně nejnáročnější řešení a přesně proto je dobré si ho jen zapůjčit, pokud ho nebudete využívat natolik, aby se Vám vyplatil. Je ovšem nejuniverzálnější pro své použití. 

  • Narozdíl od střešních nosičů se snadno používá a nejste omezeni výškou vozu při vjezdu do garáže nebo podzemního parkoviště. 
  • Oproti nosičům na zadní dveře lze použít i na typy vozů, které využití pátých dveří neumožňují, a neblokuje přístup do kufru.
  • Jeho hlavní nevýhodou je nutnost tažného zařízení, kterým není vybaven každý vůz. Také se kola při tomto druhu přepravy mohou snadno ušpinit od bláta.

Půjčovna nosičů kol na kouli v Praze

V naší půjčovně nosičů kol v Praze si můžete vybrat z nosičů kol na kouli pro dvě až čtyři kola od známých značek jako Hakr a Thule. K zapůjčeným nosičům Vám také zdarma zapůjčíme redukci zásuvky ze 13 pólů na 7, je-li Váš vůz vybaven pouze 7 pólovou zásuvkou. V ceně zapůjčení je také montáž nosiče kol na Vaše tažné zařízení.

Pokud plánujete cestovat po Itálii, Španělsku nebo Velké Británii, též Vám rádi zdarma zapůjčíme i tabulku s šikmými červenobílými pruhy, kterou musí být každý nosič vybaven.

Nevíte, jestli je nosič kol na tažné zařízení tím pravým nosičem pro Vás, nebo jestli by byl lepší nějaký jiný druh nosiče? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme s výběrem toho nejlepšího nosiče pro Vaše potřeby a vůz.

Máte zájem vypůjčit si naše zboží? Neváhejte nás kontaktovat

Kontaktujte nás

Odpovědná osoba
Dušan Chladil
Adresa
Pod strašnickou vinicí 2089/31 Praha 10
E-mailová adresa
pujcovna-duch@seznam.cz
IČO
87653966
Facebook
PujcovnaDUCH

Napište nám

© 2024 Pujcovna-duch.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
chevron-right