Zavolejte nám
+420 607 205 126

Půjčovna

Chystáte se na cesty? Vyberte si z naší půjčovny

Střešní nosiče

Půjčovna střešních nosičů

Střešní nosiče jsou oblíbený způsob rozšíření přepravní kapacity Vašeho automobilu. Můžete na ně snadno přichytit střešní box, nosič na kola, nosiče lyží nebo třeba autostan, popřípadě jiné břemeno, které se vám nevejde do zavazadlového prostoru automobilu. Způsoby připevnění nosičů na vozidlo jsou u každého automobilu jiné. Automobil může mít fixační body, podélníky neboli hagusy, integrované podélníky nebo se upevňují za rám dveří.

Vlastnosti a parametry příčníků

Střešní nosiče, nebo také příčníky, mohou být vybaveny T drážkou, která ulehčuje přichycení dalšího příslušenství k samotným střešním nosičům(příčníkům). Další parametr, který je důležitý při výběru těch nejlepších příčníků pro Váš vůz je samotná nosnost příčníků. Nosnost příčníků se liší u jednotlivých modelů a zároveň je též důležité myslet na to, že hmotnost nákladu nesmí přesáhnout nosnost střechy vozu! Tento údaj najdete ve velkém technickém průkazu Vašeho vozidla.

Půjčovna střešních nosičů v Praze

V naší půjčovně Duch si můžete vybrat některý z nosičů na střechu od známých a léty ověřených značek jako Thule, Hakr a Böhm. Nevíte, který střešní nosič je nejlepší pro Váš vůz? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi poradíme.

Rádi Vám též zapůjčíme další příslušenství pro přepravu předmětů a jízdních kol, jako již zmiňované střešní boxy a nosiče na kola.

Máte zájem vypůjčit si naše zboží? Neváhejte nás kontaktovat

Kontaktujte nás

Odpovědná osoba
Dušan Chladil
Adresa
Pod strašnickou vinicí 2089/31 Praha 10
E-mailová adresa
pujcovna-duch@seznam.cz
IČO
87653966
Facebook
PujcovnaDUCH

Napište nám

© 2024 Pujcovna-duch.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
chevron-right